Plastové profily, TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč

Popis produktu:

Plastové profily z materiálu Traplast™ použijete všude místo dřeva. Hlavní výhodou je, že se o ně nemusíte starat, a přesto neshnijí. Plastové profily Traplast™ se používají při stavbě pastevních areálů, výběhů a stání pro koně, oplocení a jiné.

Doplňující informace:

Plastové profily mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Plastové profily jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu. Naše plastové profily jsou univerzální.

Potřebujete opravdu houževnatý a odolný materiál, o který se nebudete muset starat, a přesto bude odolný proti houbám, hnilobám, dřevokazným škůdcům a nenasákávý? Použijte naše plastové profily z materiálu Traplast™. Postavte z nich oplocení a pastevní areály – snadno do nich uchytíte izolanty pro vodivý drát vymezující pastvu, vydrží i ve vodě u napajedel a brodů. Jsou ideální pro výběhy a stání pro koně (materiál Traplast™ se lehce čistí), lavičky atd. Uplatnění naleznou také jako prvky protihlukových stěn a podkladní rošty pro terasy a palisády. Profily z materiálu Traplast™ jsou pro své užitné vlastnosti stále častěji architekty využívány pro výstavbu městského a parkového mobiliáře. Plastové profily se dají snadno řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji na kov, případně na dřevo. Praktické využití našich plastových profilů z materiálu Traplast™ je tak široké, jak velká je Vaše fantazie. Naše plastové profily si můžete prohlédnout na fotografiích níže nebo navštivte naše stránky www.recyklace.cz.


internet: www.recyklace.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč

Adresa společnosti:

TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč
Na Lužci 659
Lázně Bohdaneč
533 41

internet:

www.recyklace.cz

Kontaktní osoby:

Lucie Panchártková
obchodní ředitel
Tel.: +420 464 647 018


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Pavel Dostál
obchodní referent
Tel.: +420 464 647 017


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Plastové profily Plastové profily Plastové profily Plastové profily Plastové profily

Parametry

Název produktu: Plastové profily
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: bez omezení Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.