Plastové profily, TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč

Popis produktu:

Plastové profily Traplast™ použijete všude tam, kde byste použili dřevo. Hlavní výhodou je, že mají dlouhou životnost a vyžadují minimální údržbu. Plastové profily Traplast™ lze využít na výstavbu městského mobiliáře a v parkové architektuře.

Doplňující informace:

Plastové profily z materiálu Traplast jsou nenasákavé, nepřemrznou ani nepopraskají. Plastové profily Traplast™ jsou mimořádně odolné proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Proto se ani po letech vzhled profilů zásadně nemění.

Potřebujete opravdu houževnatý a odolný materiál, o který se nebudete muset starat, a přesto bude odolný proti houbám, hnilobám, dřevokazným škůdcům a bude nenasákávý? Použijte plastové profily z materiálu Traplast™. Postavte z nich oplocení a pastevní areály – snadno do nich uchytíte izolanty pro vodivý drát vymezující pastvu, vydrží i ve vodě u napajedel. Jsou ideální pro výběhy a stání pro koně. Díky několika typům plastových laviček, můžeme nabídnout městům a obcím nejen ty, ale také pískoviště, oplocení dětských hřiš, oplocení kontejnerových stání atd. Profily z materiálu Traplast™ jsou pro své užitné vlastnosti stále častěji využívány pro výstavbu městského a parkového mobiliáře. Plastové profily se dají snadno řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji na kov, či dřevo. Praktické využití našich plastových profilů z materiálu Traplast™ je tak široké, jak velká je Vaše fantazie. Naše plastové profily si můžete prohlédnout na fotografiích níže nebo navštivte naše stránky www.transform.eu.


internet: www.recyklace.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč

Adresa společnosti:

TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč
Na Lužci 659
Lázně Bohdaneč
533 41

internet:

www.recyklace.cz

Kontaktní osoby:

Lucie Panchártková
obchodní ředitel
Tel.: +420 464 647 018


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Pavel Dostál
obchodní referent
Tel.: +420 464 647 017


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Plastové profily Plastové profily Plastové profily Plastové profily Plastové profily

Parametry

Název produktu: Plastové profily
Značka produktu: Traplast™
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: bez omezení Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.